AGENCJA REKLAMOWA
Kościan, Śrem, Poznań

pokażemy Cię z najlepszej strony!

Jesteśmy niewielką rodzinną agencję reklamową z wieloletnim doświadczeniem. Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem grafiki reklamowej, tworzeniem i pozycjonowaniem stron www, sklepów internetowych i portali. Oferujemy kompleksowe wsparcie w budowaniu wizerunku dla małych i średnich firm. Skutecznie łączymy potencjał marketingu internetowego z publikacjami drukowanymi. Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy potwornie skuteczni w tym co robimy. Sprawdź nas!

Obsługujemy Klientów kompleksowo. Realizujemy zlecenia od początku do końca, projektujemy, programujemy, drukujemy, analizujemy efekty, pomagamy podjąć najlepsze decyzje dotyczące budowania wizerunku Twojej firmy.

Nasza oferta

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie i tworzenie stron www, strony z Panelem Administracyjnym (CMS), strony responsywne (dostosowujące się do urządzeń mobilnych),

POZYCJONOWANIE STRON

Analiza i dobór fraz kluczowych, optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie stron www, monitoring pozycji strony www, statystyki oglądalności

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projekty logotypów, wizytówek, papieru firmowego, pieczątek, teczek, stopki e-mail, księga marki, kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej firm

MATERIAŁY DRUKOWANE

Projektowanie grafiki reklamowej, przygotowanie materiałów do druku, wysyłka i nadzór druku, gadżety reklamowe, fotografia reklamowa.

Co zapewniemy Ci od początku naszej współpracy?

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie

Od 2006 roku projektujemy grafikę reklamową, drukujemy, tworzymy i pozycjonujemy strony www, portale i sklepy internetowe. Przez cały ten czas zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające nam podjąć każde wyzwanie!
Opieka informatyczna

Opiekę informatyczną

Oferujemy pomoc przy wyborze domeny, optymalizacji strony www, doborze słów kluczowych, aktualizacji i zarządzaniu Twoją stroną. Jesteśmy zawsze gotowi by pomóc Ci osiągnąć marketingowy sukces na szerokich wodach internetu.

Opieka informatyczna

Zawsze indywidualny projekt

Nie korzystamy z szablonów podczas projektowania stron, zawsze wykonujemy indywidualny projekt graficzny. Dzięki temu realizujemy projekty dopasowane do potrzeb Klienta i grupy docelowej do której skierowana jest strona lub reklama.
Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy niewielką firmą, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych ze zdobyciem i obsługą Klienta. Nie zatrudniamy oddziału handlowców, sam nas znalazłeś! Płacisz więc tylko za realizację projektu!

Główny obszar naszej działalności
Kościan, Śrem, Poznań

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w Śremie i wielu naszych Klientów pochodzi właśnie ze Śremu. Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Kościanie (40 km od Poznania). Chętnie dojeżdżamy do Klientów na teranie całej Wielkopolski, aby wstępnie omówić zakres współpracy. Lokalizacja i odległość nie jest zresztą żadnym problemem, ponieważ z powodzeniem realizujemy projekty graficzne i strony internetowe dla firm z całej Polski. Z częścią Klientów nie mieliśmy nigdy przyjemności się spotkać. Wszelkie projekty z łatwością realizujemy kontaktując się telefonicznie i przez wiadomości e-mail. Więc jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem atrakcyjnej strony www lub jakimkolwiek projektem graficznym - zapraszamy do kontaktu z dowolnego miejsca w na ziemi.

Zapraszamy do kontaktu

Dane firmy

Dane firmy

NETMONSTER
Agencja Interaktywna
ul. Grota Roweckiego 4/86
63-100 Śrem
NIP: 7851719309

Adres biura

Adres biura

ul. Jana Kasprowicz 25
64-000 Kościan

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Kamil Kondras
tel. 792 262 205

Napisz do nas

Napisz do nas

info@netmonster.pl

Scroll to Top