POZYCJONOWANIE STRON WWW
Kościan, Śrem, Poznań

Tworzymy i skutecznie pozycjonujemy strony internetowe

Jesteśmy niewielką rodzinną agencję reklamową z wieloletnim doświadczeniem. Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem grafiki reklamowej, tworzeniem i pozycjonowaniem stron www, sklepów internetowych i portali. Oferujemy kompleksowe wsparcie w budowaniu wizerunku dla małych i średnich firm. Skutecznie łączymy potencjał marketingu internetowego z publikacjami drukowanymi. Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy potwornie skuteczni w tym co robimy. Sprawdź nas!

Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych

Nasza oferta

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie i tworzenie stron www, strony z Panelem Administracyjnym (CMS), strony responsywne (dostosowujące się do urządzeń mobilnych),

POZYCJONOWANIE STRON

Analiza i dobór fraz kluczowych, optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie stron www, monitoring pozycji strony www, statystyki oglądalności

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projekty logotypów, wizytówek, papieru firmowego, pieczątek, teczek, stopki e-mail, księga marki, kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej firm

MATERIAŁY DRUKOWANE

Projektowanie grafiki reklamowej, przygotowanie materiałów do druku, wysyłka i nadzór druku, gadżety reklamowe, fotografia reklamowa.

Co zapewniemy Ci od początku naszej współpracy?

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie

Od 2006 roku projektujemy grafikę reklamową, drukujemy, tworzymy i pozycjonujemy strony www, portale i sklepy internetowe. Przez cały ten czas zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające nam podjąć każde wyzwanie!
Opieka informatyczna

Opiekę informatyczną

Oferujemy pomoc przy wyborze domeny, optymalizacji strony www, doborze słów kluczowych, aktualizacji i zarządzaniu Twoją stroną. Jesteśmy zawsze gotowi by pomóc Ci osiągnąć marketingowy sukces na szerokich wodach internetu.

Opieka informatyczna

Zawsze indywidualny projekt

Nie korzystamy z szablonów podczas projektowania stron, zawsze wykonujemy indywidualny projekt graficzny. Dzięki temu realizujemy projekty dopasowane do potrzeb Klienta i grupy docelowej do której skierowana jest strona lub reklama.
Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy niewielką firmą, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych ze zdobyciem i obsługą Klienta. Nie zatrudniamy oddziału handlowców, sam nas znalazłeś! Płacisz więc tylko za realizację projektu!

Główny obszar naszej działalności
Kościan, Śrem, Poznań

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w Śremie i wielu naszych Klientów pochodzi właśnie ze Śremu. Obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Kościanie (40 km od Poznania). Chętnie dojeżdżamy do Klientów na teranie całej Wielkopolski, aby wstępnie omówić zakres współpracy. Lokalizacja i odległość nie jest zresztą żadnym problemem, ponieważ z powodzeniem realizujemy projekty graficzne i strony internetowe dla firm z całej Polski. Z częścią Klientów nie mieliśmy nigdy przyjemności się spotkać. Wszelkie projekty z łatwością realizujemy kontaktując się telefonicznie i przez wiadomości e-mail. Więc jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem atrakcyjnej strony www lub jakimkolwiek projektem graficznym - zapraszamy do kontaktu z dowolnego miejsca w na ziemi.

Zapraszamy do kontaktu

Dane firmy

Dane firmy

NETMONSTER
Agencja Interaktywna
ul. Grota Roweckiego 4/86
63-100 Śrem
NIP: 7851719309

Adres biura

Adres biura

ul. Jana Kasprowicz 25
64-000 Kościan

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Kamil Kondras
tel. 792 262 205

Napisz do nas

Napisz do nas

info@netmonster.pl

Scroll to Top